Campionatul International de Gatit in aer liber

CLASAMENT EDITIA A II-A

(Clasamentul se bazeaza pe insumarea punctajelor obtinute de concurenti la toate etapele editiei – AZUGA, MAMAIA si CLUJ NAPOCA)

Sursa: Asociatia Culturală Euro Est Alternativ

TROFEUL CAMPIONATULUI:

ECHIPA CABANA VANATORILOR

LOCUL I: ECHIPA MOTEL GILAU

LOCUL II: ECHIPA SCOALA BELLA ITALIA

LOCUL III: ECHIPA FUSION TECHNIQUE

LOCUL IV: ECHIPA MARTY PAN

LOCUL V: ECHIPA CLUBUL PRESA DE VIN

CLASAMENT ETAPA CLUJ NAPOCA, 12 – 14 septembrie 2008, CENTRUL COMERCIAL POLUS

CUPA CAMPIONATULUI CLUJ NAPOCA 2008:

ECHIPA CABANA VANATORILOR

CLASA PREPARATE CULINARE RECI

SECTIUNEA APERITIVE

LOCUL 1: ECHIPA CITY PLAZA

LOCUL 2: ECHIPA RESTAURANT AMURG

LOCUL 3: ECHIPA MARTY PAN

SECTIUNEA DULCIURI

LOCUL 1: ECHIPA CITY PLAZA

LOCUL 2: ECHIPA RESTAURANT AMURG

LOCUL 3: ECHIPA TIPCA

SECTIUNEA CREATIE CULINARA

LOCUL 1: ECHIPA CITY PLAZA

LOCUL 2: ECHIPA RESTAURANT AMURG

LOCUL 3: ECHIPA REAL HYPERMARKET

SECTIUNEA MENIU ALTERNATIV

LOCUL 1: ECHIPA CITY PLAZA

LOCUL 2: ECHIPA IMEG

LOCUL 3: ECHIPA RESTAURANT AMURG

CLASA GATIT IN AER LIBER

SECTIUNEA GRATAR

LOCUL 1: ECHIPA MOTEL GILAU

LOCUL 2: ECHIPA 3 GOGOSARI

LOCUL 3: ECHIPA REVISTA DE VANATOARE

SECTIUNEA PL ITA

LOCUL 1: ECHIPA MOTEL GILAU

LOCUL 2: ECHIPA PENSIUNEA COLIBRI

LOCUL 3: ECHIPA SCOALA BELLA ITALIA

SECTIUNEA CEAUN

LOCUL 1: ECHIPA MOTEL GILAU

LOCUL 2: ECHIPA SCOALA BELLA ITALIA

LOCUL 3: ECHIPA REVISTA DE VANATOARE

SECTIUNEA CREATIE

LOCUL 1: ECHIPA MOTEL GILAU

LOCUL 2: ECHIPA SCOALA BELLA ITALIA

LOCUL 3: ECHIPA TACO LOCO

CUPA RADU ANTON ROMAN

ECHIPA MARTY CAFE

CUPA NUTLINE NATURALFIX

ECHIPA CITY PLAZA

CUPA NUTLINE NATURALFIX

ECHIPA MOTEL GILAU

CUPA ENDERS

ECHIPA MOTEL GILAU

CUPA NESPRESSO

ECHIPA CABANA VANATORILOR

PREMIILE SERGIU NEDELEA (Pentru maiestrie in alaturarea vinurilor potrivite preparatelor culinare pregatite)

PREPARATE CULINARE RECI

LOCUL 1: ECHIPA MARTY PAN

LOCUL 2: ECHIPA CABANA VANATORILOR

LOCUL 3: ECHIPA CARREFOUR CLUJ NAPOCA

MENTIUNE: ECHIPA CITY PLAZA

MENTIUNE: ECHIPA RESTAURANT AMURG

GATIT IN AER LIBER

LOCUL 1: ECHIPA CABANA VANATORILOR

LOCUL 2: ECHIPA REVISTA DE VANATOARE

LOCUL 3: ECHIPA CLUBUL PRESA DE VIN

MENTIUNEA 1: ECHIPA FUSION TECHNIQUE

MENTIUNEA 2: ECHIPA MARTY CAFE

PREMIILE SPECIALE ALE ORGANIZATORILOR

PREMIUL SPECIAL „BUCATAREASA ETAPEI”

ECHIPA IMEG

PREMIUL SPECIAL „RETETA ETAPEI”

ECHIPA SOCIETATEA JURNALISTILOR DUNAREA DE JOS

PREMIUL SPECIAL PENTRU POPULARITATE

ECHIPELE: TVR 1, 2, ECHIPA SELGROS

PREMIUL SPECIAL PENTRU CEL MAI ASPECTUOS STAND

ECHIPELE: MOTEL GILAU, TIPCA

PREMIUL SPECIAL PENTRU COMPLEXITATE

ECHIPA JAPI

PREMIUL SPECIAL PENTRU ORIGINALITATE

ECHIPELE: BUZEL ŞI COPILOTUL, MAHARAJA

PREMIUL SPECIAL PENTRU DEXTERITATE

ECHIPA ALINA ŞI FLORIN

PREMIUL SPECIAL PENTRU CREATIVITATE

ECHIPA VILA GONG